رد کردن لینک ها

زمان همایش

سیزدهمین همایش دانشجویی تازه‌های علوم بهداشتی کشور، با شعار

«دانشــجوی کارآفرین؛ نماد پویایی سلامت»،

3 اردیبهشت‌ماه 1399 به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی  دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، سیزدهمین دوره همایش دانشجویی تازه های علوم بهداشتی کشور، با شعار «دانشــجوی کارآفرین؛ نماد پویایی سلامت» در 7 محور اصلی بهداشت حرفه‌ای و ایمنی کار، بهداشت عمومی، بهداشت محیط، ارگونومی، مدیریت سلامت، ایمنی و محیط زیست، سلامت در بلایا و فوریت ها، و اپیدمیولوژی روز چهارشنبه مورخ ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ برگزار می‌شود.

در سیزدهمین همایش دانشجویی تازه‌های علوم بهداشتی کشور جدیدترین مباحث و موضوعات مرتبط با رشته‌های حوزه بهداشت (بهداشت حرفه‌ای، بهداشت محیط، بهداشت عمومی، اپیدمیولوژی، مدیریت خدمات بهداشتی، آموزش بهداشت و …) مطرح می‌شود و در کنار مقالات علمی (سخنرانی و پوستر)، شرکت‌های دانش‌بنیان و واحدهای فناوری فعال در زمینهٔ علوم بهداشتی در سراسر کشور نیز فرصت ارائه خدمات، توانمندی‌ها و قابلیت‌های خود را دارند.

هیئت‌رئیسه همایش، در راستای هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن سیزدهمین دوره‌ این همایش از تمامی متخصصان، صاحب‌نظران، اعضای هیئت‌علمی دانشگاه‌ها و دانشجویان و همچنین شرکت‌های دانش‌بنیان و واحدهای فناوری دعوت به عمل می‌آورند، تا با حضور و شرکت در همایش در احیا و اعتلای جایگاه رشته‌های حوزه بهداشت در کشور تأثیرگذار باشند.

بزرگترین گردهمایی دانشجویان علوم بهداشتی کشور

در دوازدهمین دوره این همایش که در  11 اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۸ برگزار شد، تعداد 672 مقاله از ۳۳ استان کشور به همایش ارسال شد و درمجموع 450 نفر از فعالان و دانشجویان حوزه علوم بهداشتی از سراسر کشور در این همایش شرکت داشتند.

مقالات این همایش در سه مرحله توسط متخصصین رشته‌های بهداشت، داوری و درنهایت به‌صورت پوستر یا سخنرانی ارائه می‌شود.

مهلت  دریافت چیکده مقالات این همایش، 13 فروردین 1399 به پایان می‌رسد و گواهی این همایش همراه با امتیاز بازآموزی توسط معاونت پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی صادر می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت همایش دانشجویی تازه‌های علوم بهداشتی کشور اینجا مراجعه کنند.

 

شاید دوست داشته باشید

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه