دبیر اجرایی:برگزاری دهمین همایش کشوری تازه های علوم بهداشت در 20 اردیبهشت 96

دبیر اجرایی دهمین همایش دانشجویی تازه های علوم بهداشتی کشور از برگزاری این همایش در ۲۰ اردیبهشت ۹۶ خبر داد.

سعید غفاری دبیر اجرایی دهمین همایش دانشجویی تازه های علوم بهداشتی کشور و مسول بسیج دانشکده بهداشت در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو گفت: دهمین همایش دانشجویی تازه های علوم بهداشتی کشور با همکاری بسیج دانشجویی و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در ۲۰ اردیبهشت ۹۶ در دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی برگزار خواهد شد.

 

وی افزود: در دهمین همایش دانشجویی تازه های علوم بهداشتی کشور جدیدترین مباحث و موضوعات مرتبط با رشته های حوزه بهداشت(بهداشت حرفه ای، بهداشت محیط، بهداشت عمومی، اپیدمیولوژی، مدیریت خدمات بهداشتی، آموزش بهداشت و …. ) مطرح خواهد شد.

 

غفاری گفت: در کنار مقالات علمی (سخنرانی و پوستر)،شرکت های دانش بنیان و واحد های فناوری فعال در زمینه علوم بهداشتی در سراسر کشور نیز فرصت ارائه خدمات، توانمدی ها و قابلیت های خود را خواهند داشت.

 

دبیر اجرایی دهمین همایش دانشجویی تازه های علوم بهداشتی کشور بابیان اینکه در این دوره برای اولین بار با توجه به اهمیت و ضرورت رسانه در علوم بهداشتی کشور، بخش ویژه مسابقه برترین فیلم کوتاه آموزشی مرتبط با مسائل بهداشتی در نظر گرفته شده اظهار داشت: به برگزیدگان این بخش جوایز ویژه اهدا خواهد گردید.

 

وی افزود: مهلت ارسال چکیده مقالات طبق تصمیم اعضای هیئت رئیسه همایش با توجه به استقبال گسترده از دهمین همایش تازه های علوم بهداشتی و درخواستها و تماس های مکرر دانشجویان و… با هدف بهره گیری از حضور و مشارکت عده بیشتری از متخصصان، صاحبنظران، اساتید و دانشجویان علاقمند به شرکت در همایش و ارج نهادن به درخواستهای مکرر این عزیزان تا ۳۱ فروردین ماه ۹۶ تمدید گردید. تاریخ مذکور آخرین مهلت ارسال مقالات بوده لذا خواهشمند است هرچه سریعتر نسبت به ارسال مقالات اقدام نمایند.

 

غفاری در پایان خاطر نشان کرد: هیئت رئیسه همایش، در راستای هرچه با شکوه تر برگزار شدن دهمین همایش از کلیه متخصصان، صاحبنظران،اعضای هیئت علمیدانشگاه ها و دانشجویان و همچنین شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناوری دعوت بعمل می آورند، تا با حضور و شرکت در همایش در احیا و اعتلای جایگاه رشته های حوزه بهداشت در کشور تاثیر زار باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *