رد کردن لینک ها

مصاحبه سرکار خانم پریسا حسینی،دبیر علمی سیزدهمین همایش تازه های علوم بهداشتی کشور

سیزدهمین همایش تازه های علوم بهداشتی کشور با ترسیم شعار “علوم بهداشت پیشرو در سلامت و ایمنی جامعه “و با هدف ایجاد بستری برای به اشتراک گذاری دستاوردهای علمی فرصت مغتنمی را به منظور بحث و تبادل نظر بین دانشجویان علوم بهداشتی از سراسر کشور و اساتید گرانقدر فراهم میکند.

مقدمات برگزاری این همایش از ماه ها قبل و با همکاری تیم علمی و اجرایی آغاز گردیده است. همایش در ٢ روز و با ٧ پنل تخصصی (بهداشت عمومی، بهداشت محیط، بهداشت حرفه ای و ایمنی کار، اپیدمیولوژی، ارگونومی، مدیریت سلامت، ایمنی محیط زیست و سلامت در بلایا و فوریت ها) در روزهای ٢٠ و ٢١ آبان ماه ۱۳۹۹ در دانشکده بهداشت و ایمنی علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است تاکنون ۴٢٠ مقاله به دبیرخانه همایش ارسال شده که وارد فرآیند داوری شده اند و علاقمندان می توانند تا تاریخ ١۵ مهرماه مقالات خود را از طریق سایت همایش به آدرس www.ihsc.bsbmu.ir ارسال نمایند.

در سیزدهمین دوره برگزاری این همایش علاوه بر پنل های تخصصی ٧ گانه، پنلی اختصاصی در ارتباط با بیماری کووید۱۹ با حضور فرهیختگان دانشگاهی و اجرایی نیز برگزار خواهد شد. در همین راستا، دبیرخانه همایش سیزدهم آماده دریافت فعالیت ها و طرح های مرتبط با بیماری کووید۱۹ به منظور معرفی در این بخش از همایش میباشد.

پشتوانه این همایش حضور حداکثری اساتید، علاقمندان و دانشجویان سراسر کشور در دوره های مختلف برگزاری این همایش بوده است که امسال با توجه به شیوع کرونا و برگزاری مجازی همایش، امید میرود حضور فعال، پرشور و حداکثری علاقمندان را داشته باشیم.

پریسا حسینی
دانشجوی دکتری آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت

دبیرخانه سیزدهمین همایش دانشجویی تازه های علوم بهداشتی کشور

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه