رد کردن لینک ها

راهنمای ثبت نام در همایش

دبیرخانه سیزدهمین  همایش دانشجویی تازه های علوم بهداشتی کشور

 

به استحضار شرکت کنندگان محترم سیزدهمین همایش دانشجویی تازه های علوم بهداشتی کشور می رساند لطفا جهت تسهیل روند ثبت نام و آگاهی از موارد موجود موارد زیر را مطالعه بفرمائید

مخاطب همایش تازه های علوم بهداشتی کیست؟

مخاظب همایش تازه های علوم بهداشتی کشور دانشجویان سراسر کشور،اعضای محترم هیئت علمی، مسئولین، دست اندرکاران و کارکنان حوزه بهداشت و درمان، انجمن های علمی، موسسات و مراکز تحقیقاتی حوزه سلامت، و پژوهشگران و علاقه مندان به حوزه بهداشت می باشند.

چطوری باید ثبت نام کنم؟

مراحل ثبت نام کاربران به طور کلی به شرح ذیل می باشد:
1- تکمیل فرم ثبت نام و ساخت پنل کاربری
2- ثبت چکیده مقالات (کاربران دارای مقاله)
3- تکمیل فراینده های ثبت نام و صدور کارت ورود
4- حضور (به صورت مجازی)در همایش

برای ثبت نام باید به شرح ذیل عمل کنید
1- ساخت پنل کاربری: برای ساخت پنل کاربری باید به بخش ثبت نام ( اینجا ) مراجعه فرمایید و با تکمیل فرم ثبت نام وارد پنل کاربری خود شود. (توضیحات کنار فرم ثبت نام را مطالعه فرمایید) 

محیط پنل کاربری

محیط پنل کاربری

2- ثبت چکیده مقاله: برای ثبت مقاله روی گزینه (ارسال مقاله) کلیک کنید و وارد بخش ثبت اطلاعات مقاله بشوید. در این بعد از تکمیل اطلاعات روی گزینه ثبت نهای کلیک نمایید. بعد از ثبت چکیده مقاله شما میتوانید به صورت اختیار اصل مقاله خود را بارگزاری نمایند ، در غیر این صورت میتوانید در زمان دیگری اقدام نمایید.

لازم به ذکر است که در این بخش 2 نکته بسیار مهم است
1- ترتیب اسامی را به صورت دلخواه وارد نمایید. ( سامانه به صورت پیشفرض اولیه، صاحب پنل را  به عنوان نویسنده اول قرار میدهد که شما میتوانید آن را تغییر دهید )
2- نوع همکاری در هر مقاله به صورتی است که فقط یک نویسنده باید به عنوان “نویسنده مسئول” انتخاب شود و سایر نویسندگان به صورت “همکار” باید ثبت بشوند.


بعد از ثبت نهایی مقاله شما به بخشی وارد خواهید شد که میتوانید اصل مقاله را بارگزاری نمایید. اما میتوانید به هر دلیلی این کار را بعدا انجام دهید.

3-پیگیری مقاله ثبت شده: بعد از ثبت مقاله شما میتوانید وارد بخش “وضعیت مقاله” بشوید و روند داوری مقاله خود را بررسی نمایید.

مقالات بعد از ثبت چکیده توسط شما وارد فراینده های داوری خواهد شد و بعد از پایان داوری، نتیجه اولیه از طریق پنل به شما اعلام خواهد شد. و همچنین در زمان مقرر نتیجه هایی نوع ارائه مقالات پذیرفته شده از طریق پنل اعلام خواهد شد.

 

توصیه میشود کسانی که متقاضی شرکت در بخش ارسال مقالات هستند، در اولین فرصت پروفایل کاربری خود را فعال کنند. سپس طبق مهلت زمانی اعلام شده در خصوص ارسال چکیده مقالات، میتوانند به مرور مقالات خود را بارگزاری نمایند. 

 

مزایای همایش تازه های علوم بهداشتی چیست؟

1- نمایه شدن مقاله در سایت سیویلیکا ( در صورت پذیرش نهایی )
2- ارائه گواهینامه شرکت در همایش برای هر مقاله
3- امکان چاپ مقالات برتر در مجلات معتبر تحقیقات و فناوری (بعد از تایید هیات داوران).
4- اهدای جوائز نفیس به مقالات برتر.
5- شرکت در پنل های سخنرانی و استفاده از مباحث مطرح شده در سخنرانی و پوستر.
6- استفاده و بهره مندی از هدیه و پکیج همایش.
7- آشنایی با چهره های برتر علمی ملی.
8- امکان احراز اصلالت گواهی های صادر شده از طریق سامانه سایت VCERT.IR برای کلیه گواهی های مقالات
9- دریافت گواهی نامه برای متقاضیان حضور آزاد.
10- شرکت در کارگاههای آموزشی و سمپوزیوم همایش ( به همراه گواهی )
11- امکان ثبت نام بصورت حضوری (فقط برای بخش حضور آزاد)
12- صدور گواهینامه پذیرش مقالات به دو زبان فارسی یا انگلیسی به تعداد هر مقاله برای همه نویسندگان ( به ازای هر مقاله فقط یک گواهی صادر میشود که نام تمامی نویسندگان در آن ذکر شده است)
13- امکان مشکارت امور در همایش از طریق اپلیکیشن همایش

چطوری همه اعضای گروهم را ثبت نام کنم؟

قبل از هر چیز از بروز بودن مرورگر خود مطمئن باشید تا در حین ثبت نام دچار مشکل نشوید.

جهت شرکت در هر یک از بخش های همایش، می باید حتما در پنل کاربری (کنترل پنل کاربران)  همایش ثبت نام کنید. هر فردی که میخواد در همایش شرکت کند باید یک پنل کاربری داشته باشد و امکان ثبت نام دو یا چند نفر از طریق یک پنل کاربری امکان پذیر نیست.  به عنوان مثال شما مقاله ای را ثبت کرده اید که 5 نویسنده دارد، سرپرست مقاله میتواند با ثبت مقاله و همچنین ثبت نام تمامی نویسندگان مقاله، مقاله مورد نظر را در همایش شرکت بدهد و خود بعد از پرداخت هزینه همایش به عنوان فرد ارائه دهنده در همایش حضور یابد. اما در صورتی که سایر نویسندگان این مقاله، قصد حضور در همایش را دارند، میباید به صورت جداگانه  در بخش (کنترل پنل کاربران) ، ثبت نام کنند و بعد از پرداخت هزینه همایش ( در بخش خدمات پنل کاربری ) به نوعی به عنوان متقاضی حضور آزاد در همایش شرکت کنند. (این افراد گواهی حضور آزاد نیز دریافت خواهند کرد)


فایل الگوی همایش را از کجا دانلود کنم؟
به صورت کلی دبیرخانه چهار بخش را به ازای هر مقاله در حین داوری مقالات میخواهد.
الف: قبل از شروع داوری:
1- اطلاعات چیکده مقالات ( ثبت الکترونیکی)
2- فایل اصل مقاله ( درصورت نیاز و تایید دبیرعلمی)
3- فایل چکیده افلیشن داره مقاله ( بارگزاری فایل در بخش مربوطه)
ب: بعد از اعلام نتایج اولیه داوری:
1- فایل پوستر مقاله (در صورت تایید مقاله جهت ارائه به صورت پوستر)
2- فایل پاورپوئینت مقاله (در صورت تایید مقاله جهت ارائه به صورت سخنرانی)
– رعایت الگوی همایش الزامی میباشد و پژوهشگران میبایست چکیده مقالات خود را به در فایل الگو همایش پیاده سازی کنند و ارسال نمایند.
– جهت دانلود فایل الگوی همایش برای چکیده مقالات کلیک کنید.
  فابل الگوی چکیده افلیشن دار مقالات فارسی
  فایل الگوی چکیده افلیشن دار مقالات انگلیسی
تصویر نمونه الگوی همایش
مراحل داوری مقالات به شرح ذیل می باشد.

نکات مهم مربوط به ارسال و داوری مقالات
1- ارسال اصل مقاله الزامی نیست و فقط در صورتی که از سمت دبیرخانه همایش خواسته شود نیاز به ارائه آن میباشد.
2- هر فرد میتواند یک یا چند مقاله به ازای یک یا چند پنل تخصصی همایش ارسال نماید و محدودیتی وجود ندارد.
3- در صورتی که مقاله شما در حال داوری در همایش مشابه دیگری میباشد، ارسال همزمان آن به همایش مانعی ندارد.
4- به ازای هر مقاله فقط یک گواهی صادر میشود.
5- بارگزاری پوستر توسط هر فرد در قالب و ابعاد ارائه شده و ارسال آن در سایت همایش الزامی ایست .  در غیر اینصورت پوستر فرد در بخش ارائه دهندگان نمایش داده نخواهد شد.
6- در صورت عدم ارائه پوستر در همایش گواهی برای مقاله مربوطه صادر نمیشود.
7- هر فرد میتواند به نمایندگی از تمام مقاله هایی که نام او در بخش نویسندگان مقاله ذکر شده جهت ارائه به همایش حضور پیدا کند. ( به عبارتی امکان ارائه مقاله از طریق افرادی به جز نویسندگان مقاله وجود ندارد)
8- هزینه ثبت نام به ازای یک یا چند مقاله ثابت است و لازم نیست به ازای چند مقاله ، چند برابر هزینه بدهید. ( هزینه های همایش به ازای فرد تعیین میشود و  هر فردی که بخواهد به عنوان سرپرست، نویسنده همراه، حضور آزاد و… در همایش شرکت کند باید پرداخت هزینه داشته باشد.)
9- صبح روز همایش حضور و غیاب صورت میگیرد و در صورت عدم حضور متقاضیان جهت ارائه، گواهی صادر نخواهد شد.
10- اعطای گواهی انتهای روز همایش و بعد از اختتامیه می باشد و به هیچ وجه زودتر از زمان مقرر، گواهی داده نخواهد شد و در ضمن این گواهی به صورت الکترونیکی و از طریق سایت ویسرت خواهد بود.
11- داوری پوستر های همایش قبل از همایش صورت میگیرد و در روز همایش امتیازات داوران با امتیازات داده شده به هر پوستر توسط حاضران در همایش جمع خواهد و در نهایت پوستر برتر معرفی خواهد شد.
بخش خدمات همایش: (مقالات، حضور آزاد ، کارگاه ها و…)
هر یک از کاربرانی که به صورت یکی از حالات ذکر شده در همایش شرکت میکنند باید با مراجعه به بخش خدمان پنل کاربری خود، نسبت به انتخاب خدمت مورد نظر و پرداخت هزینه همایش اقدام نمایند. به عبارتی حضور هر فرد در همایش منوط بر طی کردن مراحل ثبت نام، پرداخت هزینه  به صورت آنلاین در بخش خدمات است.
هزینه پرداخت شده جهت ارائه خدمات: پذیرایی، صدور گواهی و دریافت پکیج هدیه میباشد و در صورت عدم پرداخت هزینه تا قبل از همایش، گواهی و سایر موارد فوق به افراد تعلق نخواهد گرفت.
جزئیات لازم در خصوص صدور کارت همایش و همچنین هزینه های ثبت نام متعاقبا اعلام خواهد شد.

شاید دوست داشته باشید

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه