رد کردن لینک ها

راهنمای ثبت نام نهایی همایش و کارگاه ها

با سلام خدمت شما پژوهشگر گرامی

 

ثبت نام در همایش:

هر فرد میبایست برای ثبت نام در همایش و یا کارگاه ها اقدام به ساخت پنل کاربری نماید و سپس برای ثبت نام در همایش وارد زبانه خدمات و برای ثبت نام در کارگاه ها وارد زبانه کارگاه های آموزشی بشود.

جهت ثبت نام و ساخت پنل کابری اینجا کلیک کنید.

جهت ثبت نام در همایش دو حالت وجود دارد:

حالت اول: ثبت نام در همایش ویژه متقاضیان دارای مقاله

در این حالت فرد ثبت نام کننده باید حداقل یک مقاله پذیرفته شده در همایش داشته باشد،سپس با توجه به وضعیت خود یکی از حالت را انتخاب کرده و در منوی سمت راست زبانه پرداخت آنلاین را انتخاب و نسبت به پرداخت اقدام مینماید.(تصویر زیر)

 

حالت دوم:ثبت نام در همایش ویژه متقاضیان بدون مقاله(حضور آزاد)

در صورتی که متقاضی مقاله ای در همایش ثبت نکرده است و تمایل به شرکت در همایش به صورت مجازی را دارد،با توجه به وضعیت خود یکی از حالت را انتخاب کرده و در منوی سمت راست زبانه پرداخت آنلاین را انتخاب و نسبت به پرداخت اقدام مینماید.(تصویر بالا)

 

تذکر:

-تنها پرداخت خدمات به منزله ثبت نام نهایی شما در همایش می باشد.

-همایش در تاریخ 20 و 21 آبان ماه به صورت مجازی برگزار خواهد شد و لینک برگزاری و اطلاعات ورود نزدیک به زمان برگزاری برای شماره موبایل شما پیامک خواهد شد.

صدور گواهی مقالات و حضور ازاد منوط به آنلاین بودن فرد در زمان افتتاحیه،پنل کووید-19 ،اختتامیه و یکی از 7 پنل تخصصی(به انتخاب فرد) یعنی در مجموع حداقل 4 بخش از همایش میباشد.

-در صورتی که نویسندگان همراه یک مقاله تمایل به دریافت گواهی حضور آزاد دارند میبایست پس از ساخت پنل کاربری اقدام به ثبت نام حضور آزاد در حالت مربوط به خود نمایند.

-هر فرد تنها قادر به ثبت نام خود در قسمت خدمات میباشد و امکان ثبت نام گروهی وجود ندارد.

 

ثبت نام در کارگاه ها:

متقاضیان شرکت در کارگاه ها پس از نام نویسی اولیه در قسمت کارگاه های آموزشی، میبایست برای قطعی کردن ثبت نام خود وارد زبانه پرداخت آنلاین شوند و نسبت به پرداخت کارگاه مورد نظر خود اقدام نمایند.

تذکر:

کلیه کارگاه ها در روز 19 آبان ماه و به صورت مجازی برگزار میگردد،همچنین لینک ورود به کارگاه در روز قبل به شماره همراه شما پیامک خواهد شد.

-جهت اطلاع از ساعت برگزاری کارگاه به زبانه کارگاه های آموزشی در پنل کاربری خود مراجعه نمایید.

-به کلیه شرکت کنندگان کارگاه ها گواهی شرکت در کارگاه تعلق خواهد گرفت و صدور گواهی منوط به آنلاین بودن فرد در زمان برگزاری کارگاه میباشد.

 

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه