اطلاعیه شماره 3: ثبت نام متقاضیان آزاد در همایش دهم (1396)

ثبت نام نهایی و پرداخت هزینه برای متقاضیان آزاد  برای حضور در همایش

💢صدور کارت: بعد از ثبت نام متقاضیان آزاد، برای آنها کارت صادر خواهد شد و در روز همایش با در دست داشتن کارت شناسایی عکس دار میتوانند نسبت به دریافت کارت همایش اقدام کنند. ( کارتی بعد از ثبت نام در سایت صادر نمیشود)
💢صدور معرفی نامه  برای مراکز یا دانشگاه ها برای مرخصی گرفتن و حضور در همایش: با توجه به این که کارت همایش در روز همایش داده میشود . آن دسته از پژوهشگرانی که میخواهند در همایش حضور پیدا کنند و نیاز به نامه معرفی نامه  یا تایید مقاله از طرف همایش را دارند تا بتوانند مرخصی بگیرند از محل کار یا تحصیل، میتوانند برای صدور معرفی نامه به این لینک مراجعه کنند

💢 ثبت نام کارگاه ها: برای ثبت نام در کارگاه ها محدودیتی وجود ندارد و طبق ظرفیت خواهد بود. ثبت نام در کارگاه ها بعد مشخص شدن برنامه قطعی آنها خواهد بود و از طریق سایت و کانال تلگرام همایش اعلام خواهد شد.

💢 ثبت نام آزاد: کسانی که مایل به ثبت نام و شرکت آزاد در همایش و دریافت گواهی حضور در همایش می باشند، می توانند تا تاریخ 96/۲/15از طریق سایت همایش اقدام به ثبت نام نمایند، که هزینه شرکت در همایش به صورت آزاد، بابت حضور در جلسات سخنرانی، دریافت پک همایش، CD راهنمای همایش و خلاصه مقالات و پذیرایی میان وعده و ناهار و همچنین دریافت گواهی حضور در همایش  مبلغ ۳۰  هزار تومان  می باشد.

💢هزینه ثبت نامهزینه ثبت نام طبق آخرین تخفیف های اعمال شده در اینجا قابل مشاهده است.


💢  صدور گواهی : گواهی در روز همایش بعد از اتمام پنل ها به متقاضیان داده میشود.


💢 اسکان: برای رفاه حال دانشجویان سایر استان های کشور، به تعداد محدود اسکان  برای روز 19 و 20 اردیبهشت ماه پیش بینی شده است. هرینه اسکان هر شب با غذا 25.000 تومان میباشد. ( لازم به ذکر است با توجه به کم بود ظرفیت اسکان ، خواهشمند است فقط و فقط در صورت ضرورت، نسبت به درخواست اسکان اقدام بفرمایید)

💢محل اسکان آقایان: مجتمع دانشجویی 13 آبان (لانه جاسوسی سابق) واقع در تقاطع خیایان شهید مفتح و طالقانی ( روبروی ایستگاه متروی طالقانی) هزینه اسکان با غذا هر شب 25 هزار تومان میباشد.

💢محل اسکان بانوان: مجتمع خوابگاهی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ( واقع در تقاطع نیایش _ ولیعصر)هزینه اسکان با غذا هر شب  25 هزار تومان میباشد.

💢کد پیگیری: لازم است در طول مراحل پر کردم فرم، کد پیگیری مقالات تایید شده را وارد کنید. در صورتی که مقاله خود را به صورت ایمیل ارسال کردید و کد پیگیری ندارید از  کد روبرو استفاده کنید (9999999999)

💢 مدت زمان همایش: زمان همایش یک روز خواهد بود . از ساعت 8 صبح روز چهارشنبه 20 اردیبهشت ماه تا ساعت 18 بعد از ظهر همایش ادامه خواهد داشت. ( برنامه دقیق همایش به زودی روی سایت قرار میگیرد)

💢 در صورت وجود هر گونه ابهام یا سوال، با بخش پشتیبانی آنلاین سایت در ارتباط باشید.
💢محل برگزاری همایش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی خواهد بود
💢 اطلاعات بیشتر و برنامه پنل همایش در اطلاعیه بعدی اعلام خواهد شد

💢مهلت ثبت نام: مهلت ثبت نام تا 15 اردیبهشت ماه 1396 خواهد بود (این زمان فعلا تمدید نخواهد شد)

💢روش پرداخت هزینه ها: پرداخت هزینه های همایش (صدور کارت، غذا، اسکان و…)  از طریق سایت همایش و به صورت اینترنتی و از طریق فرم زیر انجام می شود.

قبل از ثبت نام، خواندن کلیه نکات بالا الزامی است. در غیر اینصورت اشتباهات پذیرفته نخواهد شد.
 

4 thoughts on “اطلاعیه شماره 3: ثبت نام متقاضیان آزاد در همایش دهم (1396)”

  1. با سلام به عنوان شرکت کننده آزاد شرکت کردم بعد از پرداخت وجه و کسر شدن مبلغ از حساب سیستم erore داد و من نتونستم شناسه واریز دریافت کنم باید چیکار کنم ؟

    1. سلام
      به نام شما پرداخت موقتی در درگاه بانکی سایت ثبت نشده است. در صورتی که از حسابتون پول کسر شده به احتمال زیاد تا ۲۴ ساعت آینده به حسابتون برخواهد گشت.
      موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *